• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Site Menüsü
Site Haritası
Hava Durumu
Takvim
KAYSERİ HALI YIKAMA

 Sezen kayseri halı yıkama tesisleri olarak işinde uzman personelimiz, halı yıkama makinaları, ekipmanları ve hızlı servisimizle halı yıkama sektöründe öncü bir firma olma yolunda ilerlemekteyiz. Halılarınızın temizlik işlemini yaparken oto yıkamacılar gibi halı yıkama işlemi yapmıyoruz. Sezen halı yıkama tesislerimiz sadece  halı yıkama işlemi yapmaktadır, hijyenik bir ortamı olan halı yıkama fabrikamız için geliştirilmiş, tam otomatik halı yıkama ve halı sıkma makineleri bulunan bir halı yıkama fabrikasıdır. Tesisimizde daha hijyen ve sağlıklı bir yıkama için sürekli kendimizi geliştirme çabasındayız. Oto yıkama servislerinde araçların yıkandığı alanda halılarınızı yıkatırsanız bu halılarınız için hiç de hijyenik bir halı yıkama sistemi değildir. Çünkü bu yerler yağlı ve kir içindedir asla halı yıkama icin tasarlanmış uygun yerler değildir. Uygun olmayan deterjanlarla halı yıkama işleminin yapıldığı sağlıksız bir alandır. Sezen halı yıkama tesislerimizde Halı yıkama işlemi tek tek yapılmaktadır ve asla iki farklı müşterimize ait halılar aynı anda yıkanmamaktadır, halı temizliği için kullandığımız halı yıkama şampuanı olarak içeriğinde kimyasal maddeler bulunmayan bitkisel özlü halı yıkama şampuanları kullanmaktayız.
 Tesislerimize gelen halılarınız sınıflarına ayrılarak kullanılacak şampuan ve ilaçlara ve yıkama tekniklerine göre ayrılır. Sınıflandırılan halılar cinslerine göre ayrı ayrı dezenfekte edilerek mayt, akar ve mikroplardan arındırılır. Akabinde halılar tam otamatik makinaya verilir.
 Tercihiniz her zaman en doğru halı yıkama tekniklerini kullanan, halı yıkama işlemini mutlaka tecrübeli ve tesisi olan halı yıkama fabrikalarını tercih etmeniz son derece yararınıza olacaktır. Halı yıkama uzmanlık gerektiren hassas ve son derece dikkat gerektiren bir iştir, Firmamıza danışmadan halılarınızı yıkatmayınız.

  
6163 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
KAYSERİ HALI YIKAMA

0352 320 68 96

 0536 748 35 57 

24 SAATTE TESLİM

 kayseri halı yıkamaTEMİZLİĞİN TEBESSÜMÜ

HALILARINIZ HİÇ BU KADAR

TEMİZ OLMAMIŞTI.......

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam14
Toplam Ziyaret84428
Saat